# | Namn | Avdelning | Lag | Resultat Visar deltagarens totalt insamlade poäng under hela utmaningsperioden |
Veckomål Visar hur många av veckomålen på 12000 p. som deltagaren klarat av. Vid lika resultat är det den som är närmast att klara eller först att klara denna vecka som hamnar överst. |
|
---|---|---|---|---|---|---|
101 | LA: Hanna Nelson | - | Team Globo Gym | 61707 p | ||
102 | LA: Line Attenius | - | Team Onsala+Kullavik | 21132 p | ||
103 | LA: Lisa Boström | - | Team Roots of Fjärås | 33112 p | ||
104 | LA: Sofi Sjögren | - | Team KBK | 32908 p | ||
105 | LA: Sophie Attenius | - | Team Onsala+Kullavik | 14292 p | ||
106 | LA: Therése Admyre | - | Team T | 21300 p | ||
107 | LA: Therese Modig | - | Team Therese | 23328 p | ||
108 | Lars Attenius | - | Team Onsala+Kullavik | 17757 p | ||
109 | Lars Johnson | - | Team Early Birds | 34798 p | ||
110 | Lina Wideberg | - | Team Rootcamp | 55829 p | ||
111 | Linda Cromstedt | - | Team Ändåfin | 57380 p | ||
112 | Linda Damberg | - | Team Ändåfin | 24753 p | ||
113 | Linn Bengtsson | - | Team KBK | 18572 p | ||
114 | Linus Persson | - | Team Great | 11428 p | ||
115 | Lisa Bondjers | - | Team Bondjers | 33067 p | ||
116 | Lisa Hagström | - | Team Ompalompa | 2826 p | ||
117 | Lisa Johansson | - | Team Järngänget | 26257 p | ||
118 | Liselotte Wennergrund | - | Team Ompalompa | 31803 p | ||
119 | Lotta Östling | - | Team 7up | 21699 p | ||
120 | Louise Andersson | - | Team Early Birds | 36777 p | ||
121 | Louise Fahlén | - | Team Fruarna i Hallerna | 28193 p | ||
122 | Louise Hero | - | Team Järngänget | 30477 p | ||
123 | Madeleine Bisenius | - | Team Maddemakers | 44263 p | ||
124 | Magnus Käll | - | Team Therese | 16150 p | ||
125 | Magnus Klockare Rossby | - | Team Rootcamp | 55760 p | ||
126 | Maja Qvint | - | Team Sporty Flamingos | 31729 p | ||
127 | Malena Johansson | - | Team Roots of Fjärås | 22021 p | ||
128 | Malin Gotin | - | Team Ändåfin | 71862 p | ||
129 | Malin Nordefjäll | - | Team Bootybake'sters | 25117 p | ||
130 | Malin Zovic | - | Team Therese | 27191 p | ||
131 | Malin Abrahamsson | - | Team Torslanda Mamas | 35411 p | ||
132 | Malin Dovblad | - | Team Healthy Warriors | 28587 p | ||
133 | Malin Grute | - | Team Maddemakers | 27958 p | ||
134 | Malin Magnusson | - | Team Onsala | 33962 p | ||
135 | Malin Rudolfsson | - | Team Maddemakers | 23611 p | ||
136 | Malin Wallberg | - | Team Healthy Warriors | 20992 p | ||
137 | Maria Hjelte | - | Team Järngänget | 54949 p | ||
138 | Maria Holmquist | - | Team Zero Friction | 14414 p | ||
139 | Maria Lohnér | - | Team Sporty Flamingos | 15861 p | ||
140 | Maria Rosko | - | Team Zero Friction | 20972 p | ||
141 | Maria Svensson | - | Team Vejbybubbelbabes | 44329 p | ||
142 | Marie Rydström | - | Team Jumpas | 37758 p | ||
143 | Marie-Louise Widegren | - | Team Järngänget | 27994 p | ||
144 | Martin Borgman | - | Team Globo Gym | 47915 p | ||
145 | Mats Larsnäs | - | Team SRG Varberg | 10827 p | ||
146 | Mattias Hedlund | - | Team The night owls | 44586 p | ||
147 | Mattias Järlestig | - | Team Early Birds | 24447 p | ||
148 | Mattias Lörell | - | Team Onsala | 14552 p | ||
149 | Max Attenius | - | Team Onsala+Kullavik | 21463 p | ||
150 | Mia Ryttestål | - | Team Fruarna i Hallerna | 21095 p | ||
151 | Nicki Essmann | - | Team Järngänget | 12145 p | ||
152 | nikhul64@gmail.com | - | Team Magrutorna | 15181 p | ||
153 | Nina Pennebratt | - | Team Sveriges ridgymnasium Kungsbacka | 38864 p | ||
154 | Ola Magnusson | - | Team Onsala | 25193 p | ||
155 | Pär Hällman | - | Team Ompalompa | 48673 p | ||
156 | Per Fredriksson | - | Team Great | 17438 p | ||
157 | Per-Anders Melin | - | Team Jumpas | 25540 p | ||
158 | Petra Månström | - | Team 7up | 26985 p | ||
159 | Philip Hellström | - | Team Globo Gym | 49695 p | ||
160 | Robert Lisborg | - | Team Maddemakers | 32160 p | ||
161 | Roderik | - | Team Zero Friction | 49231 p | ||
162 | Runar Höiom | - | Team Sveriges ridgymnasium Kungsbacka | 68961 p | ||
163 | Saga | - | Team Bondjers | 46932 p | ||
164 | Sandra Wallin | - | Team Healthy Warriors | 21847 p | ||
165 | Sara Brodén Blom | - | Team 7up | 27863 p | ||
166 | Sara Goentorp | - | Team Vejbybubbelbabes | 61220 p | ||
167 | Sara Hagström | - | Team Vejbybubbelbabes | 56692 p | ||
168 | Sara L | - | Team Jumpas | 19524 p | ||
169 | SB: Helena Höckerström | - | Team Fruarna i Hallerna | 12543 p | ||
170 | SB: Johan Ivarsson | - | Team Kranskommuner Royal | 50016 p | ||
171 | SB: Maria Glamhed | - | Team Rootcamp | 32497 p | ||
172 | Simon | - | Team Roots of Fjärås | 23445 p | ||
173 | Sofia Alergård Nordahl | - | Team Fruarna i Hallerna | 16393 p | ||
174 | Sophie Reppling | - | Team Healthy Warriors | 22266 p | ||
175 | Stefan Ryberg | - | Team The night owls | 48909 p | ||
176 | Stina Jonsson | - | Team Kranskommuner Royal | 15670 p | ||
177 | Susanne Fredrikson | - | Team Healthy Warriors | 41370 p | ||
178 | Susanne Karlsson | - | Team LiFe girls | 6333 p | ||
179 | Susanne Törnqvist | - | Team The night owls | 46638 p | ||
180 | Therese Wingård | - | Team Torslanda Mamas | 35127 p | ||
181 | Tina Klämfeldt | - | Team Healthy Warriors | 72483 p | ||
182 | Ulla Wikström | - | Team Zero Friction | 37292 p | ||
183 | Ulrika Nibble | - | Team The night owls | 37282 p | ||
184 | Ulrika Wennberg | - | Team Zero Friction | 32265 p | ||
185 | uthormen | - | Team Jumpas | 26764 p | ||
186 | Viktor Bergand | - | Team Roots of Fjärås | 30791 p | ||
187 | Vilborg Palsdottir | - | Team T | 45026 p | ||
188 | werlandsson@hotmail.com | - | Team Vejbybubbelbabes | 31945 p | ||
189 | Ylva Söderén | - | Team 7up | 56779 p | ||
190 | Yvonne | - | Team LiFe girls | 10833 p | ||
191 | Zandra Jonasson | - | Team The night owls | 29114 p | ||
192 | Zandra Stenman | - | Team Sveriges ridgymnasium Kungsbacka | 17469 p |