# | Namn | Avdelning | Lag | Resultat Visar deltagarens totalt insamlade poäng under hela utmaningsperioden |
Veckomål Visar hur många av veckomålen på 12000 p. som deltagaren klarat av. Vid lika resultat är det den som är närmast att klara eller först att klara denna vecka som hamnar överst. |
|
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tina Klämfeldt | - | Team Healthy Warriors | 72483 p | ||
2 | Malin Gotin | - | Team Ändåfin | 71862 p | ||
3 | Runar Höiom | - | Team Sveriges ridgymnasium Kungsbacka | 68961 p | ||
4 | LA: Hanna Nelson | - | Team Globo Gym | 61707 p | ||
5 | Sara Goentorp | - | Team Vejbybubbelbabes | 61220 p | ||
6 | Linda Cromstedt | - | Team Ändåfin | 57380 p | ||
7 | Ylva Söderén | - | Team 7up | 56779 p | ||
8 | Sara Hagström | - | Team Vejbybubbelbabes | 56692 p | ||
9 | Lina Wideberg | - | Team Rootcamp | 55829 p | ||
10 | Magnus Klockare Rossby | - | Team Rootcamp | 55760 p | ||
11 | Johan Ivarsson | - | Team Globo Gym | 55222 p | ||
12 | Maria Hjelte | - | Team Järngänget | 54949 p | ||
13 | Anette Hallgren | - | Team The night owls | 54198 p | ||
14 | Anna Söfringsgård | - | Team Magrutorna | 52765 p | ||
15 | Anna-Karin Bäck | - | Team Rootcamp | 51479 p | ||
16 | Jeanette Klavborn | - | Team Jumpas | 50361 p | ||
17 | SB: Johan Ivarsson | - | Team Kranskommuner Royal | 50016 p | ||
18 | Hanna Mattsson | - | Team Ändåfin | 49823 p | ||
19 | Emma Mäsak | - | Team Järngänget | 49808 p | ||
20 | Philip Hellström | - | Team Globo Gym | 49695 p | ||
21 | Roderik | - | Team Zero Friction | 49231 p | ||
22 | Stefan Ryberg | - | Team The night owls | 48909 p | ||
23 | Pär Hällman | - | Team Ompalompa | 48673 p | ||
24 | Martin Borgman | - | Team Globo Gym | 47915 p | ||
25 | Carolina Molse | - | Team Great | 47066 p | ||
26 | Saga | - | Team Bondjers | 46932 p | ||
27 | Susanne Törnqvist | - | Team The night owls | 46638 p | ||
28 | Kennet Canbro | - | Team Globo Gym | 45759 p | ||
29 | Jonas Olausson | - | Team Ändåfin | 45437 p | ||
30 | Daniel Ryberg | - | Team The night owls | 45027 p | ||
31 | Vilborg Palsdottir | - | Team T | 45026 p | ||
32 | Anna Kanelid | - | Team 7up | 44999 p | ||
33 | Caroline söderström | - | Team Healthy Warriors | 44935 p | ||
34 | Mattias Hedlund | - | Team The night owls | 44586 p | ||
35 | Maria Svensson | - | Team Vejbybubbelbabes | 44329 p | ||
36 | Madeleine Bisenius | - | Team Maddemakers | 44263 p | ||
37 | Jenny Persson | - | Team Rootcamp | 41759 p | ||
38 | Susanne Fredrikson | - | Team Healthy Warriors | 41370 p | ||
39 | Elin Börjesson | - | Team Rootcamp | 41320 p | ||
40 | Josefin Blom | - | Team Torslanda Mamas | 40588 p | ||
41 | Åsa Vildblomma | - | Team Early Birds | 40354 p | ||
42 | Daniel Alvarado | - | Team Globo Gym | 40036 p | ||
43 | Jesper Ternblad | - | Team Globo Gym | 38956 p | ||
44 | Nina Pennebratt | - | Team Sveriges ridgymnasium Kungsbacka | 38864 p | ||
45 | Cicci Bondjers | - | Team Bondjers | 38672 p | ||
46 | Helena Hermansson | - | Team Rootcamp | 38624 p | ||
47 | Marie Rydström | - | Team Jumpas | 37758 p | ||
48 | Jenny Klockare Rossby | - | Team Rootcamp | 37335 p | ||
49 | Ulla Wikström | - | Team Zero Friction | 37292 p | ||
50 | Ulrika Nibble | - | Team The night owls | 37282 p | ||
51 | Louise Andersson | - | Team Early Birds | 36777 p | ||
52 | H C | - | Team Järngänget | 36447 p | ||
53 | Malin Abrahamsson | - | Team Torslanda Mamas | 35411 p | ||
54 | Anette Lennartsson | - | Team Ompalompa | 35321 p | ||
55 | Therese Wingård | - | Team Torslanda Mamas | 35127 p | ||
56 | Jenny Carlson | - | Team Ändåfin | 35105 p | ||
57 | Lars Johnson | - | Team Early Birds | 34798 p | ||
58 | Helena Jordell | - | Team The night owls | 34247 p | ||
59 | Malin Magnusson | - | Team Onsala | 33962 p | ||
60 | Annalena Olsson | - | Team LiFe girls | 33955 p | ||
61 | Camilla Admyre | - | Team T | 33816 p | ||
62 | Johan | - | Team Early Birds | 33373 p | ||
63 | LA: Lisa Boström | - | Team Roots of Fjärås | 33112 p | ||
64 | Lisa Bondjers | - | Team Bondjers | 33067 p | ||
65 | LA: Sofi Sjögren | - | Team KBK | 32908 p | ||
66 | SB: Maria Glamhed | - | Team Rootcamp | 32497 p | ||
67 | Ulrika Wennberg | - | Team Zero Friction | 32265 p | ||
68 | Robert Lisborg | - | Team Maddemakers | 32160 p | ||
69 | werlandsson@hotmail.com | - | Team Vejbybubbelbabes | 31945 p | ||
70 | Liselotte Wennergrund | - | Team Ompalompa | 31803 p | ||
71 | Maja Qvint | - | Team Sporty Flamingos | 31729 p | ||
72 | Josefin Linde | - | Team 7up | 31273 p | ||
73 | Viktor Bergand | - | Team Roots of Fjärås | 30791 p | ||
74 | Jonas Pettersson | - | Team Globo Gym | 30649 p | ||
75 | Jessica Hörnfeldt | - | Team KBK | 30602 p | ||
76 | Louise Hero | - | Team Järngänget | 30477 p | ||
77 | Anette Ekman | - | Team Jumpas | 30236 p | ||
78 | Zandra Jonasson | - | Team The night owls | 29114 p | ||
79 | CG: Caroline Gröndahl | - | Team Torslanda Mamas | 28922 p | ||
80 | Anna Bondjers | - | Team Bondjers | 28815 p | ||
81 | Malin Dovblad | - | Team Healthy Warriors | 28587 p | ||
82 | Frida S | - | Team Kranskommuner Royal | 28220 p | ||
83 | Louise Fahlén | - | Team Fruarna i Hallerna | 28193 p | ||
84 | Jesper Carlsson | - | Team Roots of Fjärås | 28081 p | ||
85 | Anna Grönvall | - | Team Vejbybubbelbabes | 28041 p | ||
86 | Marie-Louise Widegren | - | Team Järngänget | 27994 p | ||
87 | Malin Grute | - | Team Maddemakers | 27958 p | ||
88 | Sara Brodén Blom | - | Team 7up | 27863 p | ||
89 | Malin Zovic | - | Team Therese | 27191 p | ||
90 | Petra Månström | - | Team 7up | 26985 p | ||
91 | Camilla Sandh | - | Team Fruarna i Hallerna | 26892 p | ||
92 | uthormen | - | Team Jumpas | 26764 p | ||
93 | Andreas Hellqvist | - | Team Sporty Flamingos | 26734 p | ||
94 | Isabelle Bergström | - | Team Great | 26715 p | ||
95 | Josefin Kjelldahl | - | Team Fruarna i Hallerna | 26712 p | ||
96 | Daniel Sundler | - | Team Sporty Flamingos | 26308 p | ||
97 | Agneta Bondjers Backlund | - | Team Bondjers | 26284 p | ||
98 | Lisa Johansson | - | Team Järngänget | 26257 p | ||
99 | CG: Mia Soderborg | - | Team Torslanda Mamas | 25817 p | ||
100 | Per-Anders Melin | - | Team Jumpas | 25540 p |